Карьеры Украины
Ролики Конвейерные Полимерные

ТОВ Гаї Розтоцькі Будівельні Матеріали


46023, Україна, Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. Корольова, 12

Телефон: (0352) 51-04-54, (096) 2765118, (096) 2765129, (098) 5745334

Email: grbm2016@ukr.net

Веб-сайт: www.tpbg.com.ua

Продукция: Щебінь вапняковий дорожній 10-40, Щебінь вапняковий будівельний 10-40,

Щебінь вапняковий 40-80, Щебінь вапняковий 80-120 мм., Камінь бутовий,

Щебінь вапняковий (відсів) 0,8-10, Щебінь вапняковий (вапнякове борошно) 0-5 мм.,


Результати фізико- механічних випробовувань:Показники Одиниці виміру Кількість
Об’ємна вага г/см3 2,18 – 2,58
Питома вага г/см3 2,62 – 2,74
Водопоглинання % 0,81 – 5,06
Пористість % 3,0 – 18,6
Механічна міцність в водонасиченому стані кг/см2 122 – 654
Марка щебеню по дробистості 400
Марка щебеню по зносу в полочному барабані 1
Марка щебеню по удару “У-40” “У-75”
Морозрстійкість МрЗ – 25

Щебінь вапняковий

Камінь вапняковий


Походження вапнякової породи:

Вапняком називається осадова порода, яка наполовину і більше складається з кальциту. За поширеністю вапняк займає третє місце на планеті після піщаника і алеврито-глинистих порід. Відзначимо, що хімічний склад чистих вапняків досить схожий зі складом кальциту, де 44% CO2 і 56% CaO.

В багатьох випадках включає також домішки доломіту, глинистих мінералів, кварцу, іноді гіпсу, органічних залишків і піриту, які в свою чергу і визначають назву вапняків. Так, вапняк доломітизований має MgO від 4% до 17%, вапняк мергелистий - в межах від 6% до 21% R2О3 + SiO2, а окремнілий і піщанистий вапняк містить домішки опала, кварцу і халцедону.


Області застосування вапняку:

Завдяки своєму унікальному складу вапняк відрізняється досить високими експлуатаційними характеристиками, такими як довговічність і міцність. Основою каменю-вапняку є карбонат кальцію, який широко застосовується в сучасній промисловості. Завдяки різновидам своєї структури і мікротекстури область його використання досить обширна.

Дуже часто вапняк використовується в будівництві. Різні форми вапняків застосовуються в якості будівельних блоків, облицювального матеріалу, буту для фундаменту.

Зазвичай вапняк задіяний у виробництві будівельних матеріалів. Дуже часто його застосовують для виготовлення силікатобетонних виробів і силікатної цегли. Крім того, на основі карбонату кальцію, що входить до складу вапняку, виготовляються різні види герметиків, штукатурок, шпаклювальних сумішей. Нерідко можна зустріти вапняк, що виконує роль декоративних елементів в інтер'єрах приміщення. З даного матеріалу виготовляються підвіконня, сходи, плінтуси.

Вапняк є основною сировиною в цементному, металургійному, вапняно-алебастровому виробництві. На даний момент металургійні підприємства є найбільшими споживачами вапняку. На їх частку припадає більше 40% загального споживання вапнякової сировини.

Додатково очищений від різних домішок вапняк може використовуватися в хімічній, паперовій і навіть харчовій промисловості, наприклад, в цукроварінні.

Вапняк входить до складу продуктів побутової хімії, таких як крем для взуття, різні чистячі засоби. Карбонат кальцію в якості фарбувального пігменту входить також до складу сучасних фарб.

Широко використовується вапняк при виробництві різного виду пластмас: карбонат кальцію сьогодні можна зустріти у складі полівінілхлориду, поліефірних волокон, поліолефінів. У свою чергу вищеперелічені продукти є основою для виготовлення труб, кахлю, черепиці та інших будівельних матеріалів.

У скляній промисловості вапняк виступає в ролі джерела кальцію, що є необхідною складовою для виготовлення скла. У паперовій промисловості вапняк виконує роль відбілювача, розкислювача і наповнювача, цілком успішно замінюючи при цьому дорогі барвники.

Нерідкі випадки використання вапняку, в складі якого є карбонат кальцію, в якості засобу для боротьби із забрудненням навколишнього середовища, так як даний мінерал сприяє відновленню оптимального кислотно-лужного балансу в ґрунті. Для цих та інших цілей вапняк часто використовується в сільському господарстві. У наш час використовується мелений природний вапняк. Він є меліорантом з високою ефективністю, який використовується для зниження дії кислих грунтів, а також у вигляді кальцієвого добрива. Цей матеріал використовується два рази на рік: при осінній обробці землі та пізньої весняної.

Ще однією важливою особливістю меленого вапняку є те, що його дуже часто використовують у вигляді кормової добавки для комбінованих кормів. Він впливає на ріст, репродуктивні здібності худоби та птахів, а також є важливим інгредієнтом у формуванні кісткової тканини, забезпечує повноцінний нормальний розвиток тварин.


Переваги вапняку:

Вапняк - це камінь, що складається з кальциту і має натуральне походження. Він має багато переваг, що і пояснює його популярність.

По-перше, вапняк має дуже пластичну структуру, що дає можливість коригувати його форму, розміри і робити на ньому різьбу.

По-друге, вироби з вапняку мають здатність легко вивітрюватися, що створює процес згладжування гострих кутів.

По-третє, вапняк завдяки своїй структурі має довгий термін експлуатації, а вироби, виконані з нього відрізняються красою, міцністю і оригінальністю.

І, нарешті, по-четверте, при наявності екологічно чистого складу він позитивно впливає на здоров'я людини, оскільки володіє антиалергенними і антисептичними характеристиками.

На сьогоднішній день вапняк вважається одним з найбільш доступних за ціною будівельних матеріалів природного походження. При цьому вапняк вважається досить надійним матеріалом і може використовуватися при будівництві багатоповерхових будівель заввишки до 12 поверхів при сейсмічній стійкості в 8 балів.

Ще з давніх часів вапняк славиться своєю міцністю. Деякі будівлі, зведені за допомогою даного будівельного матеріалу ще в античні часи, збереглися до наших днів. Подібні характеристики вапняку в основному обумовлені його високою щільністю (близько 1710 кг/м.куб), а також досить низьким водопоглинанням.Місцезнаходження ТОВ Гаї Розтоцькі Будівельні МатеріалиООО Диалог-турбо ЛЕГО-ТРАНС Днепропромторг - Ленты конвейерные черный, цветной и нержавеющий металлопрокат Щебень гранитный Запчасти к карьерной технике Подшипники Ремонт электродвигателей Производство запчастей ЭКГ, СБШ, СМД, КСДЛАЙТОН СТОУН